20 Sierpień 2014 18:34:00
Nawigacja
Dziś jest dzień
·Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Bernard, Samuel, Sobiesław, Sabin, Sara, Jan, Samuela
Wschód słońca: 5:24
Zachód słońca: 19:42
·Dzień trwa:
14 Godzin 18 minut
Najbliższe wydarzenia
20.08.2014 r. Środa
Strzelnica Gminna w Kąkolewnicy ul. Północna
Wakacyjny Piknik Rodzinny
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 14
· Najnowszy użytkownik: marqzapl
PKS i BUS
Rozkład jazdy Kąkolewnica
Napisz wiadomość
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Statystyki
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Odbiór odpadów w Sierpniu 2014 r.


Wypadek w Kąkolewnicy przy stacji paliw na ul.Lubelskiej


Dzisiaj 15.08.2014 r. około godz 21.00 na drodze krajowej 19 w Kąkolewnicy przy stacji paliw na ul.Lubelskiej miał miejsce wypadek. Samochód ciężarowy MAN jadący od strony Radzynia Podl. potrącił rowerzystę.W wyniku uderzenia rowerzysta wpadł do rowu przy wjeździe na stację paliw.
Kliknij - czytaj więcej
Rodzinny Festyn Sportowy w Wygnance
W Niedzielę 10.08.2014 r. o godz.14.30 przed Domem Kultury i OSP w Wygnance rozpoczął się Rodzinny Festyn Sportowy.
Na plac przed Dom Kultury przybyli licznie mieszkańcy Wygnanki i okolicznych miejscowości .Na początku Festynu został uroczyście otwarty przez Wójta Gminy Kąkolewnica ,Przewodniczącego Rady Gminy i strażaków z O.S.P w Wygnance plac zabaw Mały Strażak .
Kliknij - czytaj wiecej
Ułani pielgrzymują do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej


W dniu 10.08.2014 r. uczestnicy Konnej Pielgrzymki do Sanktuariów i Miejsc Pamięci Narodowej Podlasia zawitali do Kąkolewnicy.Ułani pielgrzymują do Kodnia.
W tym roku po raz szósty 8 sierpnia grupa miłośników koni rasy szlachetnej w mundurach 7 Pułku Ułanów Lubelskich pod dowództwem ks. ppor. Dariusza Cabaja wyruszyła na szlak Konnej Podlaskiej Pielgrzymki do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej z Bobrownik k. Dęblina
Kliknij - czytaj więcej
Piknik Wakacyjny na Strzelnicy Gminnej
Jak w każdą środę 6 sierpnia 2014 r. na Strzelnicy Gminnej w Kąkolewnicy dzieci spotkały się na Pikniku Wakacyjnym.
Podczas Pikniku wszyscy zebrani brali udział w licznych zabawach i konkursach.Po każdej konkurencji zwyciezcy otrzymali nagrody.
Kliknij - czytaj więcej
30.07.2014 r.Piknik Wakacyjny na Stadionie w Kąkolewnicy
W środę 30 lipca 2014 r. na Stadionie Gminnym w Kąkolewnicy odbył się kolejny piknik wakacyjny realizowany w ramach projektu „Wolność – Aktywność Budowanie tożsamości” zorganizowany przez G.O.K w Kąkolewnicy wspólnie z Radzyńskim Stowarzyszeniem dla Kultury „STUK-PUK” w programie „Działaj Lokalnie”. Na początku spotkanie wszyscy mogli nauczyć się w kuchni G.O.K robienia pierogów .
Kliknij - czytaj więcej
Konkurs Literacki im.Ireny Golec p.t "Czerwona Róża dla Niej "
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy ogłosił VII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Ireny Golec Pt. „Czerwona Róża dla Niej”. Konkurs jest skierowany do osób dorosłych oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie 2-3 utworów własnych – poetyckich lub prozatorskich niepublikowanych nigdzie dotąd, nie nagradzanych i nieocenianych w innych konkursach. Regulamin konkursu - Kliknij - czytaj więcej
Śmiertelny wypadek na krajowej 19-ce
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś 25 lipca 2014 r.w miejscowości Rzeczyca na trasie Radzyń Podl - Międzyrzec Podlaski. Na drodze krajowej nr 19 zderzyły się dwa samochody. Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z kierujących zginął na miejscu.
Kliknij - czytaj więcej
Czar starych fotografii ...
Kiedy oglądamy stare rodzinne fotografie ,­ nie zawsze pamiętamy kogo przedstawiają. Zazwyczaj im starsza fotografia tym trudniej przychodzi nam ją opisać i odpowiedzieć kto to jest . Czy to jest nasza prababcia , a to jest nasz pradziadek , a może ich bliższa lub dalsza rodzina.
Kliknij - czytaj więcej
Zawody strzeleckie na strzelnicy gminnej w KąkolewnicyW niedzielę 13 lipca 2014 roku, na strzelnicy gminnej w lesie „Baran" odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy i Środowiskowe Koło LOK. Do rywalizacji stanęło ponad 20 uczestników.
Kliknij - czytaj więcej
Gminny Festyn Sportowy FAMILY CUP KĄKOLEWNICA 2014
W Niedzielę 13 lipca 2014 r. o godz. 14.30 na boisku szkolnym Orlik w Kąkolewnicy odbył się Gminny Festyn Sportowy Family Cup 2014 .Na boisku szkolnym zgromadzili się rodzice ze swoimi dziećmi i razem wystartowali w zawodach sportowych.
Kliknij - czytaj więcej
18:34
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar & Kalendarz
Spacer po Kąkolewnicy
Kąkolewnica w Google Street
View - kliknij w zdjęcie
.
Foto z Newsa