30 Wrzesień 2014 15:48:59
Nawigacja
Dziś jest dzień
·Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Wiara, Felicja, Grzegorz, Zofia, Hieronim, Imisław, Wiktor, Honoriusz, Znamir
Wschód słońca: 6:29
Zachód słońca: 18:10
·Dzień trwa:
11 Godzin 40 minut
Najbliższe wydarzenia
03 - 05.10.2014 r.
Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 14
· Najnowszy użytkownik: marqzapl
Patronat medialny
Patronat medialny
Kąkolewnica - info.pl
Jesień
Odnawianie fotografii
Odnawianie starych zniszczonych fotografii
Kliknij a dowiesz się więcej
PKS i BUS
Rozkład jazdy Kąkolewnica
Napisz wiadomość
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Statystyki
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
KORZYSTANIE Z TREŚCI
Wszystkie zdjęcia na stronie Kąkolewnica-info.pl są autorstwa fotoreporterów serwisu oprócz materiałów zaznaczonych jako nadesłane przez czytelników lub wyraźnie podpisane ich autorstwem. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez zgody materiałów zamieszczonych na stronie Kąkolewnica-info.pl takich jak filmy, zdjęcia będące autorstwa fotoreporterów serwisu jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Otwarcie Domu Kultury w Brzozowicy Dużej


28.09.2014 r.Mszą Św. o godz.12.00 w kościele parafialnym pw.Św.Maksymiliana Marii Kolbe w Brzozowicy Dużej rozpoczęły się uroczystości otwarcia Domu Kultury i Ochotniczej Straży Pożarnej. Po Mszy Św.wszyscy przeszli na plac przy Domu Kultury i O.S.P gdzie odbyły się główne uroczystości otwarcia obiektu.
Kliknij - czytaj więcej
Wybory samorządowe 2014 - kto na wójta Kąkolewnicy?


Zbliżają się wybory samorządowe ,które odbędą się 16 listopada 2014 r. Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Białej Podlaskiej podała już listę zgłoszonych i zarejestrowanych komitetów . Z terenu gm. Kąkolewnica zgłosiło się i zostało zarejestrowanych 6 komitetów wyborczych . Kto wystartuje na stanowisko wójta Kąkolewnicy?
Kliknij - czytaj więcej
Dożynki Gminy Kąkolewnica i Powiatu Radzyńskiego
21.09.2014 r. o godz.12.00 Mszą św. w kościele parafialnym w Kąkolewnicy rozpoczęły się Dożynki Gminy Kąkolewnica i Powiatu Radzyńskiego. Po przemarszu korowodu z kościoła na stadion gminny rozpoczął się ceremoniał dożynkowy.
Gminy z Powiatu Radzyńskiego zaprezentowały swoje wieńce dożynkowe a zespoły śpiewacze i K.G.W z naszej gminy zaprezentowały swoje wyroby kulinarne ,których mogli popróbować wszyscy przybyli na dożynki.
Kliknij - czytaj więcej
50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipniakach
14 września 2014 roku o godz.11.30 zbiórką strażaków na placu przed Kościołem Parafialnym pw. Św. Filipa Neri w Kąkolewnicy rozpoczęły się obchody 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipniakach.
O godz. 12.00 została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji strażaków . Po Mszy Św. wszyscy udali się do budynku OSP w Lipniakach gdzie odbyła się część oficjalna uroczystości.
Kliknij - czytaj więcej

Zaproszenie na Dożynki Powiatowe w Kąkolewnicy
21 września 2014 roku w na stadionie gminnym w Kąkolewnicy odbędą się Dożynki Gminy Kąkolewnica i Powiatu Radzyńskiego. Uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz.12.00 Mszą Święta w Kościele Św.Filipa Neri w Kąkolewnicy. Po przemarszu korowodu na stadion gminny rozpocznie się ceremoniał dożynkowy.
Zobacz program uroczystości - kliknij - czytaj więcej
Wypadek - staranował ogrodzenie na ul.Rudnik w Kąkolewnicy
W dniu 08.09.2014 r. około godziny 23.40 strażacy z O.S.P w Kąkolewnicy dostali wezwanie do wypadku , który miał miejsce na ul.Rudnik w Kakolewnicy . Kierujacy samochodem BMW mieszkaniec gminy Kąkolewnica jadąc ul.Rudnik od strony Wygnanki uderzył w ogrodzenie posesji.
Kliknij - czytaj więcej
Wypadek na ul.Lipowej w Kąkolewnicy
Wczoraj około godziny 5.15 rano w Kąkolewnicy na ul.Lipowej miał miejsce wypadek . Kierujacy samochodem Fiat ducato zderzył się z rowerzystą. Kierowca jednośladu ze złamaniami trafił do radzyńskiego szpitala.
Kliknij - czytaj więcej
Rodzinny Piknik Sportowo - Rekreacyjny w Polskowoli
W Niedzielę 31 sierpnia 2014 r. na boisku szkolnym w Polskowoli odbył się Rodzinny Piknik Sportowo - Rekreacyjny na który licznie przybyli mieszkańcy Polskowoli i sąsiednich miejscowości.
Dzieci brały udział w licznych konkursach i zabawach ruchowych, prowadzonych przez Dj-a i jego uroczą asystentkę Zosię.
Kliknij - czytaj więcej
Obowiązkowe odblaski dla pieszych. Za ich brak mandat

Od 31 sierpnia 2014 r.każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących.Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat Nowe przepisy to efekt uchwalonej przez Sejm nowelizacji Ustawy.
Kliknij - czytaj wiecej
Wakacyjny Piknik 27.08.2014 r.W Środę 27.08.2014 r.na Stadionie Gminnym w Kąkolewnicy odbył się ostatni piknik z cyklu „Wakacyjnych Pikników 2014".
Piknik rozpoczął się od wspólnych zabaw integracyjnych wśród których były konkursy i rozgrywki sportowe dla wszystkich grup wiekowych, nagradzane upominkami i nagrodami.
Kliknij - czytaj więcej
Mieszkaniec gm. Kąkolewnica zgłosił kradzież , której nie było
W sobotę 23.08.2014 r. po godz. 2:00 w nocy do dyżurnego radzyńskiej komendy zadzwonił mężczyzna, który zgłosił kradzież samochodu. Mężczyzna oświadczył, że na czas nieobecności właściciela, opiekuje się jedną z posesji na terenie gminy Kąkolewnica. Rozmówca zgłosił że nieznany sprawca skradł znajdujący się na tej posesji samochód marki Renault , którym uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie porzucił rozbity samochód. Kliknij - czytaj więcej
15:48
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar & Kalendarz
Uchroń swoje filmy z wesela, komunii i uroczystości rodzinnych nagrane na kasetach magnetowidowych VHS przed zniszczeniem . Kliknij a dowiesz się wiecej
Spacer po Kąkolewnicy
Kąkolewnica w Google Street
View - kliknij w zdjęcie
.
Foto z Newsa