30 October 2014 17:38:48
Nawigacja
Dziś jest dzień
·Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Zenobia, Przemysław, Gerarda, German, Klaudiusz, Edmund
Wschód słońca: 6:21
Zachód słońca: 16:06
·Dzień trwa:
9 Godzin 45 minut
Najbliższe wydarzenia
1 Listopad 2014 r.
Wszystkich Świętych
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 16
· Najnowszy użytkownik: loko
Patronat medialny
Patronat medialny
Kąkolewnica - info.pl
Jesień
Odnawianie fotografii
Odnawianie starych zniszczonych fotografii
Kliknij a dowiesz się więcej
PKS i BUS
Rozkład jazdy Kąkolewnica
Napisz wiadomość
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Statystyki
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
KORZYSTANIE Z TREŚCI
Wszystkie zdjęcia na stronie Kąkolewnica-info.pl są autorstwa fotoreporterów serwisu oprócz materiałów zaznaczonych jako nadesłane przez czytelników lub wyraźnie podpisane ich autorstwem. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie bez zgody materiałów zamieszczonych na stronie Kąkolewnica-info.pl takich jak filmy, zdjęcia będące autorstwa fotoreporterów serwisu jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.
Jesien
Jesien
Liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej


W dniu liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II w Zespole Oświatowym im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej odbyła się uroczystość Dzień Patrona połączona z Dniem Edukacji Narodowej. Rozpoczęła się Mszą św. sprawowaną przez Księdza Proboszcza Czesława Jakubca w intencji nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów.
Kliknij - czytaj więcej
Zmiana czasu z letniego na zimowy


W nocy z 25 na 26 października 2014 r. zmieniamy czas z letniego na zimowy. O godz. 3.00 wskazówkę zegara cofnęliśmy na godzinę 2.00 i pospaliśmy godzinę dłużej. Urzędnicy z Brukseli już w 2001 roku uchwalili prawo, które bezterminowo reguluje obowiązujące zmiany czasu na letni i zimowy.
Kliknij - czytaj więcej
Wybory samorządowe 2014 - na kogo i gdzie będziemy głosować


Wybory samorządowe odbędą się16 listopada 2014 r. i wybierzemy w nich nowego Wójta Gminy i nowych radnych do Rady Gminy.
Każdy z kandydatów startuje z listy powołanego wcześniej komitetu wyborczego.W tym roku mamy 7 komitetów wyborczych. Na stanowisko Wójta kandyduje 3 osoby a na 15 miejsc w Radzie Gminy mamy 51 kandydatów . Na 8 601 mieszkańców naszej gminy prawo głosu ma 6 701 osób.
Na kogo będziemy głosować - Kliknij czytaj więcej

Otwarcie świetlicy wiejskiej w Olszewnicy
W niedzielę 19 października 2014 r.w Olszewnicy o godz 13.00 rozpoczęły się uroczystości otwarcia świetlicy wiejskiej. Budynek został gruntownie wyremontowany , ułożono 155,31 m2 posadzki z płytek oraz pomalowano 173,47 m2 ścian i 155,31 m2 sufitów.Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz oraz mieszkańcy Olszewnicy.
Kliknij - czytaj więcej
Złote Gody - jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego
Uroczyste spotkanie par obchodzących Złote Gody małżeńskie, odbyło się 16 października 2014 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kąkolewnicy. Złote Gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. 10 par z terenu naszej gminy doczekało tego wydarzenia a na uroczystość do G.O.K przybyły cztery pary małżeńskie.
Kliknij - czytaj więcej
Niedziela 12.10.2014 r - dwa wyjazdy OSP Kąkolewnica do pożaru
W niedzielę 12 października 2014 r. strażacy z OSP w Kąkolewnicy mieli dwa wezwania do pożaru.
Pierwszy raz syrena zawyła o godz.1.35 w nocy i wtedy była pierwsza interwencja strażaków. A o godz. 16:58 jednostka została zadysponowana do drugiego pożaru .
Kliknij - czytaj więcej
Gala Kabaretowa '' KĄKOLEWISKO 2014''
W Niedzielę 5 października 2014 r.w sali GOK w Kąkolewnicy o godz 15.00 odbyła się Gala Kabaretowa '' KĄKOLEWISKO 2014''
Na scenie wystąpiły kabarety ,ktore zajęły pierwsze miejsce w piątkowym konkursie kabaretów szkolnych oraz pozostałe zaproszone kabarety.
Kliknij - czytaj więcej
Wypadek na ul. Rudnik- traktorem wjechał w ogrodzenie posesji
W dniu dzisiejszym 3 października 2014 r.ok.godz.19.20 na ul.Rudnik w Kąkolewnicy miał miejsce wypadek.
Kierujący ciągnikiem mężczyzna jadąc ul.Rudnik w kierunku Wygnanki zjechał do rowu i uderzył w ogrodzenie posesji.
Kliknij - czytaj więcej
Kąkolewisko 2014 - prezentacje skeczy przez uczniów
Dzisiaj 3 października 2014 o godz. 12.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kąkolewnicy rozpoczęły się XV Wojewódzkie Spotkania Kabaretowe „Kąkolewisko 2014”. Pierwszego dnia swoje skecze zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy Kąkolewnica.
Kliknij - czytaj więcej
Otwarcie Domu Kultury w Brzozowicy Dużej
28.09.2014 r.Mszą Św. o godz.12.00 w kościele parafialnym pw.Św.Maksymiliana Marii Kolbe w Brzozowicy Dużej rozpoczęły się uroczystości otwarcia Domu Kultury i Ochotniczej Straży Pożarnej. Po Mszy Św.wszyscy przeszli na plac przy Domu Kultury i O.S.P gdzie odbyły się główne uroczystości otwarcia obiektu.
Kliknij - czytaj więcej
Dożynki Gminy Kąkolewnica i Powiatu Radzyńskiego
21.09.2014 r. o godz.12.00 Mszą św. w kościele parafialnym w Kąkolewnicy rozpoczęły się Dożynki Gminy Kąkolewnica i Powiatu Radzyńskiego. Po przemarszu korowodu z kościoła na stadion gminny rozpoczął się ceremoniał dożynkowy.
Gminy z Powiatu Radzyńskiego zaprezentowały swoje wieńce dożynkowe a zespoły śpiewacze i K.G.W z naszej gminy zaprezentowały swoje wyroby kulinarne ,których mogli popróbować wszyscy przybyli na dożynki.
Kliknij - czytaj więcej
17:38
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar & Kalendarz
Ankieta
Na kogo będziesz głosował w wyborach na stanowisko wójta w gminie Kąkolewnica?

Zbigniew Ładny

Marek Woch

Jacek Zgorzałek

Uchroń swoje filmy z wesela, komunii i uroczystości rodzinnych nagrane na kasetach magnetowidowych VHS przed zniszczeniem . Kliknij a dowiesz się wiecej
Jesień
Spacer po Kąkolewnicy
Kąkolewnica w Google Street
View - kliknij w zdjęcie
.
Foto z Newsa