30 Lipiec 2014 11:02:13
Nawigacja
Dziś jest dzień
·Dziś jest:

Imieniny obchodzą:
Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia
Wschód słońca: 4:51
Zachód słońca: 20:21
·Dzień trwa:
15 Godzin 30 minut
Najbliższe wydarzenia
30.07.2014 r. Środa godz.15.00
Stadion Gminny w Kąkolewnicy
Wakacyjny Piknik 2014
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 14
· Najnowszy użytkownik: marqzapl
PKS i BUS
Rozkład jazdy Kąkolewnica
Napisz wiadomość
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Statystyki
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Konkurs Literacki im.Ireny Golec p.t "Czerwona Róża dla Niej "


Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy ogłosił VII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Ireny Golec Pt. „Czerwona Róża dla Niej”. Konkurs jest skierowany do osób dorosłych oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie 2-3 utworów własnych – poetyckich lub prozatorskich niepublikowanych nigdzie dotąd, nie nagradzanych i nieocenianych w innych konkursach. Regulamin konkursu - Kliknij - czytaj więcej
Śmiertelny wypadek na krajowej 19-ce


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś 25 lipca 2014 r.w miejscowości Rzeczyca na trasie Radzyń Podl - Międzyrzec Podlaski. Na drodze krajowej nr 19 zderzyły się dwa samochody. Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z kierujących zginął na miejscu.
Kliknij - czytaj więcej
Czar starych fotografii ...
Kiedy oglądamy stare rodzinne fotografie ,­ nie zawsze pamiętamy kogo przedstawiają. Zazwyczaj im starsza fotografia tym trudniej przychodzi nam ją opisać i odpowiedzieć kto to jest . Czy to jest nasza prababcia , a to jest nasz pradziadek , a może ich bliższa lub dalsza rodzina.
Kliknij - czytaj więcej
Zawody strzeleckie na strzelnicy gminnej w KąkolewnicyW niedzielę 13 lipca 2014 roku, na strzelnicy gminnej w lesie „Baran" odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy i Środowiskowe Koło LOK. Do rywalizacji stanęło ponad 20 uczestników.
Kliknij - czytaj więcej
Gminny Festyn Sportowy FAMILY CUP KĄKOLEWNICA 2014
W Niedzielę 13 lipca 2014 r. o godz. 14.30 na boisku szkolnym Orlik w Kąkolewnicy odbył się Gminny Festyn Sportowy Family Cup 2014 .Na boisku szkolnym zgromadzili się rodzice ze swoimi dziećmi i razem wystartowali w zawodach sportowych.
Kliknij - czytaj więcej
Nowy teren zieleni przy Zespole Oświatowym w Brzozowicy Dużej
W środę, 25 czerwca uroczyście odebrano tereny zieleni urządzone wokół budynku Zespołu Oświatowego w Brzozowicy Dużej w ramach dofinansowania głównej nagrody w konkursie na „Najpiękniejszą choinkę” związanym z akcją Katolickiego Radia Podlasie i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie pt. „ Las chronimy dla Ciebie – choinki z plantacji lubelskich leśników”.
Kliknij - czytaj wiecej
Kąkolewnica w Google Street View - najnowsze zdjęcia
Google Street View - to funkcja Google Maps i Google Earth, która zapewnia 360° panoramiczne widoki z poziomu ulicy i pozwala użytkownikom na wyświetlanie wybranych części miasta.Odkąd uruchomiono w 2007 r. funkcję Street View na Mapach Google, wykonano dziesiątki milionów zdjęć, dokumentując najciekawsze i najtrudniej dostępne miejsca w 50 krajach, na 7 kontynentach. Dzięki nim internauci mogą odbyć niezwykłą podróż nie ruszając się z domu.Google Street View wyświetla zdjęcia które wcześniej zostały wykonane z poziomu ulicy przez kamery zamontowane na samochodzie który przejeżdżał wszystkimi ulicami Kąkolewnicy.
Kliknij - czytaj więcej
Festyn - Powitanie Wakacji w Kąkolewnicy 29.06.2014 r.
29.06 .2014 r. na Stadionie Gminnym w Kąkolewnicy odbył się Festyn - Powitanie Wakacji zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kąkolewnicy, OSP Kąkolewnica, LGD Zapiecek i zespół śpiewaczy WRZOS. O godz. 15.00 na rozpoczęcie Festynu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu modelarskiego „Paper world” i wręczenie nagród.
Kliknij - czytaj więcej


Boże Ciało w Parafii Św. Filipa Neri w Kąkolewnicy 19.06.2014 r.
19.06.2014 r.w całym kraju odbyły się dziś uroczystości święta Bożego Ciała - jednego z najważniejszych świąt w Kościele katolickim.

Boże Ciało to uroczystość liturgiczna ku czci Najświętszego Sakramentu. Głównym punktem obchodów jest procesja eucharystyczna ulicami parafii do czterech ołtarzy. Procesja zatrzymuje się kolejno przy czterech ołtarzach, przy których czytane są związane tematycznie z Eucharystią fragmenty czterech Ewangelii.
Kliknij - czytaj więcej
Święto Kwitnącej Truskawki - Festyn w Turowie 15.06 2014 r.
W Niedziela 15 czerwca 2014 r.o godz. 14.00 rozpoczął się Festyn w Turowie - Święto Kwitnącej Truskawki.Na uczestników festynu czekało wiele atrakcji :konkursy dla dzieci i dorosłych z nagrodami , trampoliny, samochodziki i występy zespołów śpiewaczych.
Kliknij czytaj - więcej
08.06.2014 r. Uroczystości w lesie Baran
Uroczysko Baran w Kąkolewnicy to tzw. Mały Katyń. W niedzielę 8 czerwca 2014 r.w lesie Baran o godz 12.00 odbyły się uroczystości religijno-patriotyczne. W tym roku obchodzimy 70-tą rocznicę tragicznych wydarzeń.W lesie Baran polegli żołnierze AK, WiN i BCH.
Kliknij - czytaj więcej
11:02
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar & Kalendarz
Spacer po Kąkolewnicy
Kąkolewnica w Google Street
View - kliknij w zdjęcie
.
Foto z Newsa